چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   11:50:55

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17971720
  تعداد بازدید این صفحه: 568769
  در امروز: 7606

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/7 دوشنبه
عملیات بِه زارعی هرس و کاشت درخت در باغ شماره 9 در خیابان کسری شمالی انجام شد
عملیات بهِ زراعی باغ شماره 9 واقع در کسری شمالی که سال گذشته تحویل این سازمان شد انجام شده است و همچنین کاشت درختان جدید همچون گردو،چنار و آلو در آن صورت گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی  سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج؛ یکی از مهمترین رسالت های این سازمان در کنار گسترش فضای سبز شهری و افزایش سرانه ها فضای سبز ،حفظ و نگهداری از باغات و احیاء فضای سبز موجود در سطح شهر کرج می باشد

بر اساس این گزارش با توجه به آن که از کرج به عنوان یک باغشهر یاد می شود حفظ این پیشینه تاریخی در نظر برنامه ریزان شهری از اولویت ها بوده و حفظ و نگهداری باغات جهانشهر به علت داشتن لطافت، سرسبزی، ایجاد آب و هوای خوش و فضایی مفرح برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان و دفاع از حق و حقوق آنان ضرورت دارد.

براین اساس بِهسازی باغ شماره 9 جهانشهر دردستور کار این سازمان قرار گرفته است.

شایان ذکر است جهانشهر با داشتن باغات متعدد و گونه های گیاهی سازگار با اقلیم زیستی شهر کرج از مهمترین نقاط در زمینه یاد شده محسوب می شود و عملیات به زراعی باغ شماره 9 واقع در کسری شمالی که سال گذشته تحویل این سازمان شد انجام شده است و همچنین کاشت درختان جدید همچون گردو،چنار و آلو در آن صورت گرفته است.

در پایان می توان افزود: وسعت این باغ 5000 متر مربع بوده و در آن گونه های چون توت و گردو وجود داشته ودر ادامه عملیات به زراعی ،هرس،شخم زدن و کرت بندی و همچنین ضایعات واحداث معبر جهت دسترسی ساکنان خیابان کسری شمالی در آن در حال انجام است.

 
 
 

تازه ترین اخبار ما را در پیام رسان سروش دنبال کنید

simamanzar.karaj@بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 568769
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17971720 تعداد بازديد زيرپورتال: 619619 اين زيرپورتال امروز: 398 سایت در امروز: 7606 اين صفحه امروز: 357
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.