چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   11:41:05

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17971601
  تعداد بازدید این صفحه: 568757
  در امروز: 7487

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/17 چهارشنبه
عملیات احداث فضای سبز در بلوار خوارزمی به گلدشت آغاز شد
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از آغاز عملیات اجرای فضای سبز در بلوار جدید الاحداث خوارزمی به گلدشت خبر داد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، پیمان بضاعتی پور از آغازعملیات اجرایی توسعه ی فضای سبز در بلوار جدید الاحداث بلوار خوارزمی به گلدشت خبر داد.

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه توسعه فضای سبز نشاط و زیبایی شهر را به دنبال خواهد داشت اظهار داشت: همزمان با اجرای عملیات عمرانی در پروژه اتصال بلوار خوارزمی به گلدشت عملیات اجرایی و احداث فضای سبز شامل خاکریزی و تسطیح و آماده سازی زمین برای کاشت انجام شده و در حال حاضر کارگران پرتلاش این سازمان در حال کاشت گل و گیاه در این محدوده می باشند.

بضاعتی پور با تاکید بر رعایت معیارها و استانداردهای توسعه عرصه‌های سبز، یادآور شد: با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در گستره زندگی شهرنشینی، ایجاد فضای سبز وسیع از نیازهای ضروری شهری به شمار می آید که باید در برنامه ریزی های شهری مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پایان با بیان اینکه زندگی یکنواخت شهرنشینی و ماشینی محیطی پر استرس را برای شهروندان  بوجود آورده افزود: احداث پروژه های فضای سبز  و تلطیف فضای شهر با چشم اندازها و مناظر زیبای شهری تا حد زیادی این تنش ها را کاهش می دهد. 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 568757
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17971601 تعداد بازديد زيرپورتال: 619606 اين زيرپورتال امروز: 385 سایت در امروز: 7487 اين صفحه امروز: 345
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.