جمعه 31 خرداد 1398   05:22:25

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18849699
  تعداد بازدید این صفحه: 598630
  در امروز: 2526

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/18 پنجشنبه
رسالت مجموعه مدیریت شهری فراهم‌سازی بستر رشد هنر انقلابی است
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از ورکشاپ نقاشی که با حضور استاد حبیب الله صادقی در باشگاه فرهنگی و ورزشی میلاد برگزار شد بازدید کرد 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج؛ پیمان بضاعتی پور با حضور در ورکشاپ نقاشی که با حضور استاد حبیب الله صادقی در باشگاه فرهنگی و ورزشی میلاد برگزار شد گفت: هدف از برگزاری این ورکشاپ ایجاد تحرک و پویایی در حوزه هنرهای نقاشی ، شناسایی استعدادهای بالقوه و جدید، ایجاد فضای دوستانه و هنری برای تعامل و تبادل ایده‌ها و افکار می باشد.

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج رسالت مجموعه مدیریت شهری را  فراهم‌سازی بستر رشد هنر انقلاب ارزیابی کرد و تصریح کرد: انقلاب اسلامی تحولی عمیق در تمامی لایه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ایجاد کرد و هنر نیز از این مقوله جدا نبود.

وی تصریح کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی این هنرمندان بودند که با هنر خود رشادت مردم و جوانان را به تصویر کشیدند و اکنون آن حماسه‌ها برای ما ماندگار شده است.

بضاعتی پور در پایان با اشاره به رویکرد حمایتی مجموعه مدیریت شهری از حوزه هنر، گفت: هنرمندان به عنوان سرمایه های شهر باید حمایت شوند وشهرداری و شورای شهرنیز  باید امکانات خود در اختیار هنرمندان قراردهد  و این سازمان نیزدر طراحی سیما و منظر شهری خصوصا در طرح استقبال از بهار و بهسازی ورودی های شهر از ظرفیت هنرمندان استفاده خواهد کرد و برای رسیدن به این مقصود تاکنون جلساتی نیز در این سازمان برگزار شده است.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 598630
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18849699 تعداد بازديد زيرپورتال: 654121 اين زيرپورتال امروز: 144 سایت در امروز: 2526 اين صفحه امروز: 115
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.