جمعه 31 خرداد 1398   05:19:51

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18849657
  تعداد بازدید این صفحه: 598614
  در امروز: 2484

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/25 شنبه
همزمان با نوروز 98 «جشن نوروزگاه» به کرج رسید
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهردری کرج ، از برگزاری جشن آیینی نوروزگاه در سه روز پایانی سال در پل قدیمی کرج و بوستان کهن خبر داد.
 


به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، رییس این سازمان گفت: احیا فرهنگ ایرانی اسلامی و انتقال به نسل آینده یکی از مهمترین رسالت های دستگاههای اجرایی می باشد و با توجه به پتانسیل موجود در این سازمان و تنوع مخاطبان در بوستان ها و جنگل های اطراف شهر این فرصت بطور خاص در اختیار سازمان سیما منظر و فضای سبز شهر قرار گرفته است.

پیمان بضاعتی پور افزود: اصیل ترین فرهنگ های  ایرانی را در ایام نوروز که سرشار از شادی و طراوت هستند می توان جُست و با این هدف بوستان ها و پارک های شهر کرج بجزرنگین شدن با گل های فصلی ورنگ سبز درختان شاهد برنامه های متنوع نیز خواهد بود.

وی خبر از برپایی جشن نوروزگاه داده و افزود: شهر کرج  از تنوع فرهنگی منحصر به فردی تشکیل شده و گردهمایی افراد و بهره گیری از مشترکات فرهنگی می تواند به هویت سازی شهر کرج کمک بسزایی نماید و این جشن نیز در این راستا برگزار خواهد شد.

بضاعتی پور زمان برگزاری این جشن را 25 اسفند ماه سال جاری دانست و اظهار داشت: این جشن که در بوستان کهن واقع در پل قدیم کرج برگزار می شود به مدت 3 شب خواهد بود و برنامه های چون نورافشانی ،اجرای موسیقی محلی، نمایش عروسکی، مسابقات متنوع و ... در آنها به اجرا در خواهد آمد.


 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 598614
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18849657 تعداد بازديد زيرپورتال: 654103 اين زيرپورتال امروز: 128 سایت در امروز: 2484 اين صفحه امروز: 99
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.