سه‌شنبه 12 مرداد 1400   23:56:48
1397/1/22 چهارشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 44901593
  تعداد بازدید این صفحه: 14272
  در امروز: 32089

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/9/4 دوشنبهفرمانده بسیج پایگاه امام خمینی(ره) سازمان سیما منظر، و فضای سبز شهری شهرداری کرج:
بسیج در همه صحنه ها پیشگام بوده است
فرمانده بسیج پایگاه امام خمینی(ره) سیما منظر، و فضای سبز شهری شهرداری کرج هفته بسیج را فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) خواند و این مهم را بیعتی دوباره با سلف صالح آن عزیز سفر کرده دانست.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر، و فضای سبز شهری شهرداری کرج، فرمانده بسیج پایگاه امام خمینی(ره) این سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج مستضعفین و گرامیداشت این هفته، رشادت ها و فداکاری های ایثارگران 8 سال دفاع مقدس را یاد آور شد و در این زمینه  اظهار داشت : بسیج در همه صحنه ها جلودار و پیشگام بوده است و این هفته فرصتی برای تکریم نقش آفرینی های بی بدیل بسیج در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی از آغاز تاکنون است.

محسن عبدلی شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیان گذار انقلاب اسلامی در پنجم آذر ماه سال 58 را یکی از نقاط عطف تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دانست و گفت:. امروز پس از گذشت 40 سال از فرمان تشکیل این نهاد مردمی، بیش از هر زمان دیگری نیاز به نیروی وحدت، ایثار، تقوا در این نهاد مردمی در راه بسط امید به آینده به منظور رشد و پیشرفت کشور احساس می شود.

رئیس اداره تبلیغات سازمان با بیان اینکه بسیج درعرصه های مختلف توانسته انقلاب اسلامی را از فتنه‌ها صیانت کند وآثار وبرکات آن بر کسی پوشیده نیست  افزود: حماسه آفرینی ها و فداکاری ها بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده و در تمام دوران حیات پربرکت انقلاب اسلامی و خصوصا در این ایام که دشمنان چشم طمع به آرمانهای این انقلاب دارند حضور این نهاد ارزشمند بیش از گذشته مشهود است

این مسئول بسیج را حقیقتی فرازمانی و فرامکانی بر شمرد و خاطرنشان کرد: از همین روست که این نیروی مردمی بیرون از مرزهای ایران، و در زمانهای متفاوت، الهام‌بخش «مقاومت» در برابر سلطه‌خواهان و زورگویان جهان شده است.

فرمانده بسیج پایگاه امام خمینی(ره) سیما منظر، و فضای سبز شهری شهرداری کرج اجرا ی برنامه های فرهنگی و برگزاری مسابقات ورزشی دررشته مختلف در مناسبتهای ملی و تقویمی را ازبرنامه های اصلی بسیج سازمان معرفی کرد و افزود:  چهل سالگی بسیج نقطه اوج پختگی و شکوفایی این نهاد انقلابی می باشد و ورود بسیج به جمع شهروندان و اجرای برنامه هایی که بتواند این بخش را بیش از پیش به جامعه معرفی کند و زمینه ساز وحدت در تمامی اقشارجامعه شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.


كلمات كليدي : پایگاه بسیج امام خمینی (ره ) , سازمان سیما منظر، و فضای سبز شهری شهرداری کرج:

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 14272
تعداد بازديد کنندگان سايت: 44901593 تعداد بازديد زيرپورتال: 2069555 اين زيرپورتال امروز: 1892 سایت در امروز: 32089 اين صفحه امروز: 15
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.