چهارشنبه 26 تير 1398   12:11:24

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19380276
  تعداد بازدید این صفحه: 616017
  در امروز: 25571

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/23 پنجشنبه
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری تقدیر کرد
در مراسم گرامیداشت روز شهید و کاشت 500 اصله نهال مثمر در شهرک کوثر سردار سید یوسف مولایی با اهدا لوح تقدیر از زحمات پیمان بضاعتی پور در گسترش و توسعه فضای سبز کرج تقدیر کرد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج؛ سردار سید یوسف مولایی روز چهارشنبه همزمان با سالروز بزرگداشت روز شهید و در آیین کاشت 500 نهال در شهرک کوثر سپاه پاسداران استان البرز افزود: وقتی می گوییم «شهدا زنده هستند» یعنی اینکه کسی می تواند زندگی بدهد که خودش زنده باشد و در فرهنگ ما اعتقاد داریم که شهید هم زنده است.

فرمانده سپاه البرز افزود: امروز امنیت با ثبات و استقلال کشورمان به حرمت خون شهید و زنده بودن این عزیزان است که با وجود توطئه های زیادی که برای کشور طراحی شده اما هاله نور شهدا سرزمین ما را نورانی کرده که مانع آسیب به کشورمان شده است.

وی با بیان اینکه درختان هم زنده و شادی آور هستند، گفت: در آیات الهی خداوند کلمه طیبه را همچون درخت مثال زده که ریشه در زمین دارد و شاخ و برگش در آسمان است و شهادت نیز ریشه در اعتقادات مسلمین و به خصوص شیعیان دارد.

فرمانده سپاه البرز افزود: شهادت و شهید نیز شجره طیبه حیات بخش هستند.

وی بیان داشت : فضای سبز از نیازهای اصلی هر کشور و جامعه است ولی این نیاز اساسی هر روز رو به کاهش است به طوریکه با وجود افزایش 30 تا 40 درصدی جمعیت بعد از انقلاب اسلامی، وسعت جنگل ها تا 50 درصد کاهش یافته است.

مولایی با بیان اینکه لازم است برای توسعه فضای سبز هر کسی قدمی بردارد، اظهارداشت: امروز 500 اصله نهال در این شهرک با نام شهدا غرس می شود تا نشان دهد که شهادت و درختان ده ها وجه مشترک دارند.

وی گفت: درخت و شهید هر دو پیام زندگی و حیات می دهند یعنی هر دو برای حیات بشری لازم هستند.

این جانباز هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم اضافه کرد: همانطور که شهدای ما برای اینکه کشوری همچون سوریه، لبنان و یمن حیات پیدا کنند از کشورمان رفتند و با رفتنشان این کشورها که قبل از گویی خاک مرده بر آن پاشیده بود، زنده شدند.

در پایان مراسم 500 اصله نهال مثمر با نام شهدا در شهرک کوثر سپاه پاسداران توسط خانواده شهدا، جهادگران و خانواده های پایوران سپاه غرس شد و سردار یوسف مولایی با اهدا لوح تقدیر از تلاشهای پیمان بضاعتی پور رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به منظور گسترش و توسعه فضای سبز ،  با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر نمود.


 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 616017
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19380276 تعداد بازديد زيرپورتال: 673511 اين زيرپورتال امروز: 1506 سایت در امروز: 25571 اين صفحه امروز: 1408
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.