شنبه 26 مرداد 1398   16:26:16

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20384481
  تعداد بازدید این صفحه: 648455
  در امروز: 18129

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/18 پنجشنبهنصب المان های ویژه دهه فجر
هویت بخشی به سیمای شهر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از هویت بخشی به سیمای شهر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خبر داد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج؛ پیمان بضاعتی پور گفت: استفاده از المان در فضا سازی و زیبا سازی شهری می تواند نقش به سزایی در ایجاد هویت در شهر ها و ارتقا سواد بصری و پویایی محیط شهری داشته باشد و مناسبت های ملی- مذهبی فرصت مناسبی برای تحقق این این امر است.

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج اضافه کرد: به مناسبت دهه فجر سال جاری کارشناسان واحد هنرهای شهری در قالب طرح پالایش شهری و با استفاده از پتانسیل واحد طراحی سازمان مطالعات لازم را انجام و المان های مناسب با مفاهیم و ارزش های این ایام تهیه و در شهر نصب گردید.

وی با بیان اینکه هنرهای شهری در ایجاد فضای آرام توسط مدیریت شهری نقش به سزایی دارد گفت:علاوه بر آذین بندی معابر و میادین شهر، میدان جمهوری با پرچم ایران در حد فاصل میدان شهدا و حاشیه پیادروی خیابان بهشتی المان حلقه عکس انقلاب نصب و اجرایی شده است.

رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ادامه داد: این تصاویر مربوط به حوادث مرتبط با تظاهرات مردم در سالهای 57 بوده که با هدف انتقال تجربه زیست اجتماعی و زنده نگاه داشتن فرهنگ مقاومت و شهادت اجرا شده است.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 648455
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20384481 تعداد بازديد زيرپورتال: 703189 اين زيرپورتال امروز: 859 سایت در امروز: 18129 اين صفحه امروز: 758
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.